Author: h***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جيددددددددددددد جداااااااااااااا لكنه صغير
Color: Black
Price: £56.28
| Color | Blue |
| Brand | SOYES |
| Network | 3G |
| Screen Size | 3" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 8 |
| Rear Camera | 5MP |
| Front Camera | 2MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Phone Battery Capacity | 1000mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| SKU | sw251024132667122920 |
Brand Name: SOYES
Brand Page: https://m.shein.co.uk/Brands/Soyes-sc-014736756.html
Quality: 4278331 people said the quality is very good!
Author: h***2
Date:
Review: جيددددددددددددد جداااااااااااااا لكنه صغير
Color: Black
Author: h***2
Date:
Review: جيد جدددددددددددددددددددددددددددددددلكنه صغير
Color: Blue
Author: k***0
Date:
Review: siete meravigliosi
Color: Black
Author: l***5
Date:
Review: Bellissimo davvero consiglio vivamente non ancora provato
Color: Blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.